Electromagnetic technology

Czym jest technologia biblioteki elektromagnetycznej (EM)?

Technologia elektromagnetyczna (EM) to sprawdzona technologia ochrony cennych zbiorów bibliotecznych. Jego znaczniki bezpieczeństwa są wykonane ze specjalistycznych materiałów magnetycznych, które reagują na pola magnetyczne niskiego poziomu generowane przez urządzenia wykrywające na wyjściu z biblioteki. Markery są uczulane lub odczulane za pomocą akcesoriów dla personelu lub urządzeń samoobsługowych. Odpowiednio odczulony element nie uruchamia alarmu w bramce bezpieczeństwa EM. Jeśli jednak element nie został odczulony, w wyjściu biblioteki rozlegnie się alarm.

Technologia EM oferuje niezrównane bezpieczeństwo z dwóch powodów: (1) jej znaczniki są ukryte, ukryte w grzbietach książek lub między stronami, oraz (2) jego częstotliwość robocza jest niska, co sprawia, że ​​ekranowanie sygnału znacznika jest prawie niemożliwe. Ponieważ znaczniki EM są trudne do osłaniania i trudne do zniszczenia, powszechne metody kradzieży sklepowych nie mogą być użyte do kradzieży oznaczonych książek lub przedmiotów.

Dlaczego warto wybrać rozwiązania Tattle-Tape EM?

Oparte na innowacjach firmy 3M i udoskonalone w ciągu trzech dekad od momentu wynalezienia, paski zabezpieczające Tattle-Tape służą do ochrony miliardów pojedynczych przedmiotów w tysiącach bibliotek na całym świecie. Zaprojektowane i przetestowane specjalnie dla środowisk bibliotecznych, paski zabezpieczające Tattle-Tape zostały specjalnie wyprodukowane, aby mieć mocną i stałą moc sygnału. W połączeniu z naszymi rozwiązaniami dla personelu Tattle-Tape i bramami bezpieczeństwa zapewniają najlepszy poziom wykrywania i ograniczają fałszywe alarmy.

Taśmy zabezpieczające Tattle-Tape do bibliotheca są wykonane z elementów magnetycznych o wysokiej koercyjności i najwyższej jakości materiałów samoprzylepnych, które mają na celu sprawienie, że aplikacja w książki i inne materiały będzie gładka i bezproblemowa. Te maleńkie, cienkie, ukryte paski mogą wydawać się proste, ale ich wysoka wydajność wynika z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałości konstrukcji i obszernych testów.

Kupując systemy EM, rozważ sprawdzoną technologię biblioteczną:

  • Taśmy zabezpieczające Tattle-Tape są gwarantowane przez cały okres użytkowania przedmiotu, do którego są stosowane.
  • biblioteczne systemy wykrywania bezpieczeństwa Tattle-Tape, hybrydowe kioski samoobsługowe i akcesoria dla personelu zostały zaprojektowane przy użyciu najnowszej technologii, dzięki czemu zapewniają najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo, łatwość obsługi i spokój ducha.
  • Bramy zabezpieczające Tattle-Tape wykorzystują nowoczesne techniki cyfrowego przetwarzania sygnału, aby zapewnić najwyższy poziom wykrywania sygnału i możliwości rozróżniania. Ogólnym wynikiem jest spójne wykrywanie, bardzo niewiele fałszywych alarmów i najwyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Paski EM o niższej jakości można odczulić przy użyciu typowych magnesów domowych.
  • Oryginalna technologia Tattle-Tape pozwala rozróżnić zwykłe elementy metalowe od pasków EM, aby uzyskać najbardziej dokładne wyniki.

Jakiego rodzaju biblioteki korzystają z rozwiązań Tattle-Tape EM?

Najczęstsze biblioteki korzystające z rozwiązań Tattle-Tape na całym świecie to takie, które mają podobne cele i cechy.

  • Biblioteki akademickie lub specjalne, które nie rozprowadzają dużej liczby fizycznych przedmiotów
  • Biblioteki z rzadkimi i bardzo cennymi przedmiotami, które zazwyczaj nie krążą
  • Biblioteki, które zajmują się głównie bezpieczeństwem swojej kolekcji

Oprócz rozwiązań elektromagnetycznych, biblioteka oferuje także systemy RFID i hybrydowe.

Przewiń do góry