Hybrid Technology

Czym jest technologia biblioteki hybrydowej?

Technologia Tattle-Tape Electromagnetic (EM) jest z pewnością najlepszym wyborem do ochrony wartościowych przedmiotów w bibliotekach. Jednak w przypadku priorytetowego traktowania wydajnej obsługi materiałów w bibliotekach RFID jest idealny. Dla bibliotek, które poszukują najwyższego bezpieczeństwa i wydajności, tworzenie hybrydowego podejścia jest idealnym rozwiązaniem. Ponadto biblioteki już korzystające z EM, ale planujące dodanie technologii RFID do swojego procesu obiegu, mogą powoli migrować z czasem.

Dlaczego warto wybrać hybrydowe rozwiązania biblioteczne?

Rozwiązania hybrydowe bibliotheca łączą technologię RFID i EM bez pogarszania dokładności i wydajności. Jeśli biblioteka planuje w przyszłości przejść na technologię RFID, ale nie zamierza konwertować całej swojej kolekcji naraz, pomocna może być technologia hybrydowa.

Jakiego rodzaju biblioteki korzystają z rozwiązań hybrydowych?

Najczęstsze biblioteki korzystające z hybrydowych rozwiązań bibliotecznych na całym świecie to takie, które mają następujące cele i cechy.

  • Biblioteki, które z czasem zamierzają przejść na RFID, ale obecnie mają elementy Tattle-Tape lub EM
  • Biblioteki, które chcą używać RFID do identyfikacji przedmiotów, ale nadal używać taśm Tattle-Tape, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa
  • Biblioteki zainteresowane poprawą przepływu pracy i przepływu materiałów
  • Biblioteki, które chcą poprawić ogólne wrażenia klientów

Oprócz rozwiązań hybrydowych, biblioteka oferuje również systemy RFID i elektromagnetyczne (EM).

Przewiń do góry