Zwrot książek z powrotem na regał biblioteczny szybciej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki wrzutni z systemem sortowania

Książki biblioteczne powinny być na półkach!

Bez automatycznego zwrotu i sortowania zwrot książek z powrotem na regał dla następnego czytelnika może zająć kilka dni.

Usprawnij proces zwrotu biblioteki i zmaksymalizuj wydajność dzięki flex AMH, zmieniając dni w godziny i osiągając w efekcie zadowolenie czytelników i personelu biblioteki.

 

 

Zwróć wiele przedmiotów jednocześnie dzięki naszemu inteligentnemu zwrotowi książek

Użytkownicy biblioteki po prostu kładą książki na taśmociąg i odchodzą, podczas gdy flex AMH robi resztę. Po oddzieleniu książek na poszczególne działy, wprowadza je do systemu bibliotecznego, aktywując zabezpieczenia i sprawnie sortuje wszystko, aby personel mógł je szybko odłożyć na regał.

Modułowe rozwiązania idealne dla bibliotek dowolnej wielkości

Automatycznie aktualizuj konta użytkowników i zabezpieczenia

Elastyczne konfiguracje tworzą niestandardowe rozwiązania

Pozwól na wygodne
24/7 dostęp

Z łatwością obsługiwać wszystkie materiały biblioteczne

Bezproblemowe transportowanie woluminu bibliotecznego na różnych piętrach lub nawet różnych budynkach za pomocą flex transportationSystems.

W przypadku dużych systemów bibliotecznych, które obejmują wiele pięter i budynków, systemy transportowe pozwalają materiałom bibliotecznym z łatwością powrócić do właściwej lokalizacji. Rozwiązania dotyczące zwrotu i sortowania bibliotek integrują się z dwoma rodzajami dużych systemów transportu książek i konsultują się z bibliotekami w sprawie najlepszego podejścia do ich unikalnych potrzeb w zakresie budownictwa i logistyki.

Zautomatyzowana obsługa materiałów w bibliotekach w Ameryce Północnej

Kliknij w poniższej galerii, aby zobaczyć biblioteki, które stworzyły wydajność personelu i poprawiły się ogólne doświadczenie biblioteki dla użytkowników z rozwiązaniami zwrotnymi i sortującymi z biblioteki.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach bibliotecznych dotyczących zwrotu i sortowania dzięki naszym broszurom i arkuszom danych do pobrania

AMH introduction white paper
flex AMH bins carts datasheet
flex AMH software datasheet
flex AMH brochure
flex bookDrop non-RFID datasheet
Przewiń do góry