Książkomat remoteLocker

Dotrzyj do użytkowników biblioteki, gdziekolwiek oni są, dzięki Książkomatowi RemoteLocker™

Książkomat RemoteLocker, zaprojektowany z myślą o rozszerzeniu zasięgu i dostępności biblioteki, oferuje użytkownikom samoobsługę, która zapewnia odbiór w miejscach i czasach wygodniejszych dla nich. System modułowy można dostosować do dowolnej biblioteki lub przestrzeni społecznościowej, a przyciągające wzrok okładki graficzne pomagają rozszerzyć markę biblioteki. Czy twoja kolejna lokalizacja w bibliotece może znajdować się w sklepie spożywczym, centrum społeczności lub straży pożarnej?

Poniżej przykładowa galeria!

Poznaj zapracowanych użytkowników, tam gdzie są

Biblioteka publiczna w Toledo Lucas, zajmująca się członkami społeczności o nietradycyjnych godzinach pracy, rozszerza dostęp do ładowni w lobby wielu oddziałów. Zapewniają 24/7 dostęp do materiałów i koncentrują się na prywatności patrona i zwiększeniu wygody.

G-LBCS1084NA-001-ToledoLucas-remoteLocker-customer-story-infographic-01-1024x506-1024x506

Wygodny, dostępny zasięg biblioteki

Dzięki Książkomatowi remoteLocker biblioteki mogą oferować wygodną funkcję przechwytywania i powrotu dla swoich użytkowników. Biblioteki na całym świecie, postrzegane jako innowatorzy technologiczni w swoich społecznościach, współpracują z lokalnymi firmami, centrami rządowymi i innymi podmiotami w celu rozszerzenia dostępu do bibliotek.

Przewiń do góry