open-logo-red-mr-150x150

System Open +

Open + to kompleksowy system, który umożliwia zapewnienie czytelnikom, ale i pracownikom bibliotek – o wiele bardziej elastyczne godziny funkcjonowania placówki. Został on zaprojektowany w celu poszerzenia godzin pracy w bibliotece, czyniąc ją bardziej dostępną dla społeczności miłośników książek. System ten można w łatwy sposób zintegrować z systemem bibliotecznym i oprogramowaniem wykorzystywanym w placówce, niezależnie czy jest to technologia RFID, technologia EM czy też biblioteka hybrydowa.

Ułatwiony dostęp do bibliotek

Dzięki systemowi Open+ każda biblioteka może skorzystać z funkcji technologii takich jak RFID czy technologii Tattle-Tape. Jest to system, który łączy w sobie rozwiązania dogodne dla pracowników biblioteki, ale i jej użytkowników. Narzędzia dla bibliotekarzy, takie jak wrzutnie książek i inne urządzenia, które ułatwiają im pracę – w łatwy sposób można zintegrować właśnie z systemem Open+ i zapewnić pracownikom większy komfort i łatwość działania w codziennych czynnościach. Czytelnik może wejść do biblioteki i wypożyczyć, oddać lub po prostu poczytać książkę w godzinach, w których nie ma żadnego bibliotekarza. System Open+ łączy ze sobą system kontroli dostępu, system RFID i system biblioteczny. W skład systemu wchodzi oprogramowanie, kamery, głośniki, mikrofony, czytniki, panele identyfikacyjne przy drzwiach, łączność z systemem oświetlenia czy klimatyzacji.

1440x900-open-sprectrum-1024x640

Ucz się od bibliotek, które wykorzystują open + do rozszerzenia dostępu dla swoich społeczności

Biblioteka hrabstwa Ventura

Zespół kierowniczy dzieli się spostrzeżeniami i sukcesami z pierwszej biblioteki otwartej w Kalifornii

Biblioteka publiczna w Hamilton

Dowiedz się, w jaki sposób HPL zapewnia bardziej sprawiedliwy dostęp społecznościom wiejskim za pomocą Open +

Gwinnett County Public Library

Pionier w rozszerzaniu dostępu, przywództwo GCPL omawia rozszerzenie +

Twórz dogodne godziny, które działają dla większej liczby użytkowników w Twojej społeczności

Dodanie większej liczby godzin otwarcia rano lub wieczorem tworzy spójny i wygodny harmonogram dla społeczności i zaspokaja potrzeby różnych użytkowników.

Zapewnij większy dostęp do cennych zasobów samoobsługowych

Budynek biblioteki, zbiory fizyczne, komputery z dostępem publicznym, bezprzewodowy internet i bazy danych badań to wszystkie zasoby, z których użytkownicy mogą korzystać o każdej porze dnia.

Przekształć dostęp do swojej biblioteki dla wszystkich typów użytkowników, aby zmaksymalizować wpływ

Nie każdy, kto korzysta z biblioteki, potrzebuje tego samego poziomu pomocy. Dzięki open + biblioteki mogą projektować przestrzenie, które skupiają się na dostępie do zasobów, które pomagają ich społecznościom rozwijać się.

Zapewnij sprawiedliwy dostęp do biblioteki dla wszystkich typów użytkowników i społeczności

Osoby dojeżdżające do pracy w Ontario

Ruchliwe rodziny w Kalifornii

Młodzi profesjonaliści w Georgi

Czytelnicy podmiejscy w Minnesocie

Przewiń do góry