Oferta biblioteki zawiera odbiór i zwrot w dowolnym miejscu dzięki RemoteLocker

Docieraj do użytkowników bibliotek gdziekolwiek się znajdują za pomocą remoteLocker ™

Zaprojektowany w celu rozszerzenia zasięgu i dostępności biblioteki, remoteLocker oferuje użytkownikom samoobsługę, która zapewnia odbiór w lokalizacjach i dogodniejszych dla nich czasach. Modułowy system można dostosować do dowolnej biblioteki lub przestrzeni społeczności, a przyciągające wzrok okłady graficzne pomagają rozwinąć markę biblioteki. Czy Twoja następna biblioteka może znajdować się w sklepie spożywczym, YMCA, domu kultury lub straży pożarnej?

Poznaj zajętych użytkowników tam, gdzie są

Biblioteka publiczna hrabstwa Toledo Lucas dla członków społeczności z nietradycyjnymi godzinami pracy zapewnia dostęp do ładowni w lobby wielu oddziałów. Zapewniają całodobowy dostęp do materiałów i koncentrują się na prywatności patrona oraz zwiększeniu wygody.

Wygodny, dostępny zasięg biblioteki

Dzięki RemoteLocker biblioteki mogą oferować wygodne przechwytywanie i zwrot dla swoich użytkowników. Biblioteki na całym świecie, postrzegane jako innowatorzy technologii w swoich społecznościach, współpracują z lokalnymi firmami, centrami rządowymi i innymi podmiotami w celu rozszerzenia dostępu do bibliotek.

Przewiń do góry