Menu Zamknij

Selfcheck

ROZWIĄZANIA SAMOOBSŁUGI

ROZWIĄZANIA SAMOOBSŁUGI DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEK

Dziś samoobsługa jest kluczowa w obsłudze bibliotek dla klientów. Nasze rozwiązania samoobsługowe mają ergonomiczny i nowoczesny design, który idealnie wpisuje się w proces logistyczny biblioteki. Ich modułowa konstrukcja daje pełną elastyczność bibliotekom, które chcą migrować do innej technologii identyfikacji dziś i w przyszłości.

Bezproblemowa integracja technologii

Nasze Selfchecki (jednostki samoobsługowe) są dostępne w różnych wersjach: EM (elektromagnetyczna), RFID (HF) i hybrydowa EM+RFID HF, gdy stosowane są obie technologie. Ekran 22″ dotykowy HD, wraz ze zintegrowaną drukarką paragonów, czytnikami i skanerami kodów kreskowych dla książek i kart czytelniczych zostały zaprojektowane w jednej, kompaktowej, stylowej obudowie, która charakteryzuje się wysoką jakością, dzięki czemu można je łatwo wpasować do każdego wnętrza biblioteki.

Design i funkcjonalność

Ergonomiczny design, zastosowanie ekologicznych materiałów oraz pojemnościowy panel dotykowy gwarantują doskonałe użytkowanie jednostek samoobsługowych.
Oferujemy dwie wersje zabudowy: stacjonarną i wolnostojącą (kiosk).

Oprogramowanie MyLib® o zwiększonej wydajności

Jednostki samoobsługowe są standardowo wyposażone w oprogramowanie do pełnego obiegu (cyrkulacji wolumenu) MyLib®, w tym funkcje wypożyczania, zwrotu i prolongaty, wstępnie skonfigurowane do połączenia z LMS (systemem bibliotecznym) poprzez protokół SIP-2, który jest w pełni obsługiwany.

Unikalny: Wygląd i styl MyLib® można dostosować do stylu Twojej biblioteki!

Oprogramowanie MyLib® jest tak elastyczne, jak to tylko możliwe. Poszczególne ekrany oferują ogromną elastyczność pod względem układu i wydajności wizualnej. Wszystkie kolory można zmieniać, aby bibliotekarz i jego pracownicy zawsze pracowali w znanych kolorach własnego stylu biblioteki. Dotyczy to nie tylko kolorów, ale także rodzajów druku, czcionek i struktury ekranu. Możliwe jest również dodawanie ilustracji i etykiet.

Zalety oprogramowania MyLib®:

  • szybka i przejrzysta nawigacja cross matrix
  • atrakcyjne piktogramy
  • szybszy zwrot, wypożyczanie i prolongata pozycji bibliotecznych
  • zapłata kar za przetrzymanie książki i opłat
  • logiczne kolejne czynności dla czytelnika
  • wyeliminowanie popełnienia błędów przez użytkownika
  • koniec z niepotrzebnymi pytaniami, dzięki czemu pracownicy biblioteki mogą w pełni poświęcić się swojej podstawowej działalności

Opcje

Elibron oferuje urządzenia samoobsługowe, które na życzenie klienta mogą być dostarczone w różnych kolorach.

NASZE SAMOOBSŁUGOWE „CACKA”

RFID
Elektromagnetyczny
Selfcheck hybrydowy (RFID /EM)

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. View more
Akceptuje