Menu Zamknij

Stanowisko bibliotekarza

ROZWIĄZANIA DLA BIBLIOTEKARZY

SYSTEMY CYRKULACJI (OBIEGU KSIĄŻEK)

Nasze rozwiązania dla Bibliotekarzy zawierają szeroką gamę urządzeń elektronicznych, które mogą w efektywny i przyjemny sposób wspierać pracowników biblioteki w ich zadaniach.

Oferujemy:

Stanowiska bibliotekarza

Pięknie zaprojektowane stacje, które można zamontować na biurku lub pod nim, zapewniając optymalną przestrzeń roboczą. Urządzenia mogą być dostarczane w technologią RFID, elektromagnetycznej (EM) lub w technologii hybrydowej (RFID HF + EM). Stacje są wykorzystywane do obsługi wypożyczeń, zwrotów i prolongaty i mogą być wykorzystywane w procesach konwersji (kodowania etykiet), w których istotną rolę odgrywa migracja technologii opartej o kody kreskowe do technologii radiowej RFID HF.

Ochrona dostępu do komputera i czytniki kart RFID

Wraz z wprowadzeniem nowego europejskiego ustawodawstwa o ochronie danych osobowych RODO, konieczność ochrony przed naruszeniami danych na publicznie dostępnych komputerach w bibliotekach stała się faktem. Elibron oferuje urządzenia oparte na czytnikach RFID, która zapewnia dostęp tylko z kartą personelu. Oferowane przez nas czytniki kart mogą być również wykorzystywane w innych miejscach, w których możliwy jest dostęp publiczny w systemach firmowych, takich jak lady samoobsługowe, automaty vendingowe oraz urządzenia do reprodukcji, takie jak drukarki.

Karty czytelnicze/ członkowskie i drukarki kart

Każda biblioteka korzysta z kart czytelniczych. Elibron oferuje najwyższej jakości karty RFID w każdej pożądanej wersji i stylu. Karty RFID są znacznie mniej podatne na oszustwa niż karty z kodami kreskowymi i oferują możliwość obsługi krajowych modeli danych. Możesz również zwrócić się do Elibrona o Drukarki kart Zebra uznawane na całym świecie za najlepsze do drukowania danych na kartach czytelniczych.

Stanowisko bibliotekarza
Czytnik kart RFID
Karty czytelnicze